Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Ayvacık Meslek Yüksekokulu

Kurullar ve Komisyonlar

YÖNETİM KURULU

Ünvanı Adı - Soyadı Görevi Komisyon Görevi
Prof.Dr. Selçuk İPEK Meslek Yüksekokulu Müdürü Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Üye
Öğr.Gör. Güven KIRLI Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Üye
Doç.     Aslı AKSOY   Üye
Doç.Dr. Şehnaz YİĞİTBAŞ   Üye
Dr. Öğr. Üyesi Defne AKDENİZ   Üye
  Savaş YALÇIN Meslek Yüksekokulu Sekreteri Raportör

 


YÜKSEKOKUL KURULU

Ünvanı Adı - Soyadı Görevi Komisyon Görevi
Prof.Dr. Selçuk İPEK Meslek Yüksekokulu Müdürü Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU Müdür Yardımcısı, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Üye
Doç.Dr. Şehnaz YİĞİTBAŞ Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Üye
Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölüm Başkanı, Üye
Öğr. Gör.  Ahmet İhsan ŞAMDAN Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkan V. Üye
Öğr. Gör. Alim GADANAZ El Sanatları Bölüm Başkan V. Üye
  Savaş YALÇIN Meslek Yüksekokulu Sekreteri Raportör


     
PROGRAM DANIŞMANLARI

 

Program Sınıf Danışman
Geleneksel El Sanatları 1 Öğr.Gör. Serap AKSU
Geleneksel El Sanatları 2 Öğr.Gör. Şeyda GÖKNUR
Halıcılık ve Kilimcilik 2 Öğr.Gör. Şeyda GÖKNUR
İşletme Yönetimi 1 Öğr.Gör. Serkan AKSOY
İşletme Yönetimi & İşletme Yönetimi (İ.Ö.) 2 Öğr.Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN
Turizm ve Otel İşletmeciliği  1 Öğr.Gör. Adnan ŞİMŞEK
Turizm ve Otel İşletmeciliği & Turizm ve Otel İşletmeciliği (İ.Ö.) 2 Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU
Bankacılık ve Sigortacılık & Bankacılık ve Sigortacılık (İ.Ö.) 1 Öğr.Gör. Fatma SEZER
Bankacılık ve Sigortacılık & Bankacılık ve Sigortacılık (İ.Ö.) 2 Dr. Öğr. Üyesi Yasin KARADENİZ
Turist Rehberliği & Turist Rehberliği (İ.Ö.) 1 Öğr.Gör. Güven KIRLI
Spor Yönetimi & Spor Yönetimi (İ.Ö.) 1 Öğr. Gör. Hamza ÖNER


BÖLÜM BAŞKANLARI

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkan V. Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU      
Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğr.Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN
El Sanatları Bölüm Başkan V. Öğr.Gör. Alim GADANAZ      
Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Doç.Dr. Şehnaz YİĞİTBAŞ      
Seyahat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölüm Başkan V.       Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN


STAJ VE EĞİTİM KURULU

Staj ve Eğitim Kurulu Başkanı Dr.Öğr.Üyesi Erdem TEMELOĞLU
Üye/İşletme Yönetimi Staj Danışmanı Öğr.Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN
Turizm ve Otel İşletmeciliği Staj Danışmanı Öğr.Gör.Adnan ŞİMŞEK
Geleneksel El Sanatları Staj Danışmanı Öğr.Gör. Serap AKSU
Bankacılık ve Sigortacılık Staj Danışmanı Öğr.Gör.Mehmet ÖKSÜZ   
Spor Yönetimi Staj Danışmanı Öğr.Gör. Cem SABUR
Turist Rehberliği Staj Danışmanı Öğr.Gör. Güven KIRLI

 


KOORDİNATÖRLÜKLER

İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Öğr.Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN
Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Zafer BURÇAK
Dış İlişkiler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN
ECTS Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU
Erasmus Akademik Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN      
Farabi Değişim Programı Koordinatörü Öğr.Gör. Alim GADANAZ
Web Sayfası Koordinatörü Zafer BURÇAK
Bilgi İşlem Koordinatörü Öğr.Gör.Meral ORHAN
Sportif ve Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Öğr.Gör. Ender Ali ULUÇ
Engelli Öğrenciler Koordinatörü Doç. Aslı AKSOY

KALİTE GÜVENCESİ ALT KOMİSYON TEMSİLCİLERİ

Başkan                                 Prof.Dr. Selçuk İPEK  
Üye Dr. Öğr. Üyesi Şehnaz YİĞİTBAŞ
Üye Dr. Öğr. Üyesi Erdem TEMELOĞLU

KALİTE GÜVENCESİ TEMSİLCİLERİ

Yönetim ve Organizasyon Bölüm Temsilcisi Öğr.Gör. Hamza ÖNER                
El Sanatları Bölüm Temsilcisi Öğr.Gör. Şeyda GÖKNUR
Finans - Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Temsilcisi Öğr.Gör. Mehmet ÖKSÜZ
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN