Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Ayvacık Meslek Yüksekokulu

Staj

STAJLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

  1. STAJINI TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZ, STAJ DOSYASINI VE BELGELERİNİ AYVACIK MYO ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN ALACAKLARI “STAJ DOSYASI TESLİM DİLEKÇESİ” İLE ŞAHSEN STAJ KOORDİNATÖRLERİNE TESLİM ETMELİDİR;
  2. STAJ YERİ KABUL FORMU ONAYLANIP STAJLA İLGİLİ İŞLEMLERİ BAŞLATILAN ÖĞRENCİLERDEN STAJINI TAMAMLAMAYANLARIN VE STAJINA BAŞLAMAYANLARIN MUTLAKA YÜKSEKOKULUMUZA DİLEKÇE İLE DURUMLARINI BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.
  3. STAJ DOSYANIZDAKİ VE BELGELERİNİZDEKİ STAJ YERİ, STAJ TARİHLERİ VE DİĞER BİLGİLERİN STAJ YERİ KABUL FORMUNDAKİ BİLGİLER İLE AYNI OLMASINA DİKKAT EDİNİZ.
  4. STAJLA İLGİLİ BELGELERDE VE DOSYADA KARALAMA, ŞERİTLE VE BENZERİ ARAÇ GEREÇLERLE DÜZELTME GİBİ İŞLEMLER YAPILMAMALI VE BİLGİLERİN TAM VE DOĞRU OLMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR.
  5. STAJ DOSYASINDAKİ VE BELGELERİNDEKİ STAJ YERİNİN KAŞESİNİN YA DA MÜHRÜNÜN TAM VE AÇIKLAYICI OLMASINA (STAJ YERİNİN ADI, UNVANI, ADRESİ, TELEFONU, VERGİ NUMARASI, MERSİS NUMARASI GİBİ BİLGİLERİ İÇERMELİ) VE İMZALARIN TAM OLMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR. STAJ DOSYASINDAKİ VE BELGELERİNDEKİ “TASDİK EDEN YETKİLİNİN ADI-SOYADI, GÖREVİ-ÜNVANI, İMZA-MÜHÜR” GİBİ BİLGİLERİNİN TAM VE DOĞRU OLMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR.
  6. STAJ YERİYLE İLGİLİ ÜNVAN, ADRES, KAŞE VB KONULARDAKİ BİLGİ DEĞİŞİKLİKLERİNİ, PROGRAMINIZIN STAJ KOORDİNATÖRÜNE VE AYVACIK MYO ÖĞRENCİ İŞLERİNE DİLEKÇE İLE BİLDİRİNİZ.
  7. HAFTADA 6 İŞ GÜNÜ STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLER, STAJ YAPTIKLARI YERLERİN CUMARTESİ GÜNÜ TAM GÜN ÇALIŞIYOR OLMASINA DİKKAT ETMELİDİR.
  8. STAJINIZLA İLGİLİ SÖZ KONUSU OLABİLECEK BİLGİ GÜNCELLEMESİ, EK BİLGİ, DEĞİŞİKLİK VB. KONULARI AYVACIK MYO WEB SAYFASINDAN VE OKULUMUZDAKİ PROGRAM PANOLARINDAN TAKİP EDİNİZ.
  9. STAJINIZLA İLGİLİ KONULARDA PROGRAMINIZIN STAJ KOORDİNATÖRÜ İLE GÖRÜŞÜNÜZ.