İlgili bölüme ait sınav takvimi için linklere tıklayınız.
NORMAL ÖĞRETİM PROGRAMLARI
İKİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMLARI
YENİ ÖĞRETİM PLANINDA KALDIRILAN DERSLER
(Yeni Müfredatta Olmadığı Halde Daha Önceki Dönemlerde Dersi Alıp Kalan Öğrenciler İçin)
tarih/gün-saat |
Ders adı/BÖLÜM |
öğretim elemanı |
sınav yeri |
05.12.2022/Pazartesi 12.00 |
İktisada Giriş I Bankacılık ve Sigortacılık & İşletme Yön. |
Doç. Dr. Şehnaz YİĞİTBAŞ |
103 |
05.12.2022/Pazartesi 12.00 |
Bireysel ve Kurumsal Bankacılık Bankacılık ve Sigortacılık II |
Doç. Dr. Şehnaz YİĞİTBAŞ |
103 |
06.12.2022/Salı 10.00 |
İşletme Yönetimi Spor Yönetimi I |
Öğr. Gör. Cahit AKKAYA |
109 |
06.12.2022/Salı 10.00 |
Bankacılık Hukuku Bankacılık ve Sigortacılık II |
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÖKSÜZ |
107 |
06.12.2022/Salı 11.00 |
Otel İşletmeciliği Turizm ve Otel İşletmeciliği I |
Dr. Öğr. Üyesi Ezgi TÜRKMEN |
107 |
06.12.2022/Salı 12.00 |
İşletme Yönetimi I Turizm ve Otel İşletmeciliği |
Dr. Öğr. Üyesi Yasin KARADENİZ |
105 |
06.12.2022/Cuma 12.00 |
Spor Ekonomisi Spor Yönetimi I |
Öğr. Gör. Hamza ÖNER |
104 |
06.12.2022/Salı 13.00 |
Beden Eğitimi Bankacılık ve Sigortacılık & Spor Yön. |
Öğr. Gör. Cem SABUR |
108 |
07.12.2022/Çarşamba 16.00 |
Yönetim ve Organizasyon Bankacılık ve Sigortacılık II |
Öğr. Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN |
107 |
08.12.2022/Perşembe 12.00 |
Matematik I Bankacılık ve Sigortacılık I |
Öğr. Gör. Fatma SEZER |
109 |
08.12.2022/Perşembe 13.00 |
Pazarlama İlkeleri Bankacılık ve Sigortacılık II |
Öğr. Gör. Ahmet İhsan ŞAMDAN |
103 |
08.12.2022/Perşembe 13.00 |
Genel Türk Tarihi ve Kültürü Turist Rehberliği I |
Dr. Öğr. Üyesi Ezgi TÜRKMEN |
105 |
09.12.2022/Cuma 14.00 |
Hukuka Giriş ve Spor Hukuku Spor Yönetimi I |
Öğr. Gör. Hamza ÖNER |
Z-01 |
09.12.2022/Cuma 10.00 |
Genel Hukuk Bilgisi Bankacılık ve Sigortacılık I |
Öğr. Gör. Adnan ŞİMŞEK |
110 |
09.12.2022/Cuma 10.00 |
Rusça I Turizm ve Otel İşletmeciliği I |
Öğr. El. Jarkın BOZ |
109 |
09.12.2022/Cuma 14.00 |
Futsal (Seçmeli Ders) Bankacılık ve Sigortacılık & İşletme Yön. |
Öğr. Gör. Serkan AKSOY |
107 |
09.12.2022/Cuma 14.00 |
Masa Tenisi (Seçmeli Ders) Bankacılık ve Sigortacılık & İşletme Yön. |
Öğr. Gör. Hamza ÖNER |
106 |
09.12.2022/Cuma 14.00 |
Ritim Eğitim (Seçmeli Ders) Bankacılık ve Sigortacılık & İşletme Yön. |
Öğr. Gör. Dr. Ender Ali ULUÇ |
107 |
09.12.2022/Cuma 16.00 |
Bilgi ve İletişim Teknolojisi Spor Yönetimi I&Turizm ve Otel İşl. |
Öğr. Gör. Erhan ÇİTİL |
105 |
|
|
|
|